MECHANIK samochodów ciężarowych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.02.2022

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Zatrudnię mechanika, elektryka samochodów ciężarowych w nowo otwierającym się serwisie samochodów ciężarowych w Siedlcach.

Oferuję bardzo wysokie wynagrodzenie, pracę na pełny etat, a także możliwość rozwoju i doskonalenia się poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny

Zakres obowiązków

  • naprawa samochodów cięzarowych

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w wykonywaniu usług samochodowych

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju i doskonalenia się poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach
  • Administratorem danych osobowych jest Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "STOK-POL" 08-110 Siedlce Stok Lacki, ul. Letnia 23, NIP: 8211002193. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jaszczur Waldemar - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "STOK-POL" 08-110 Siedlce Stok Lacki, ul. Letnia 23, NIP: 8211002193 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Siedlce pow. Siedlce, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)