Specjalista ds. znakowania i przepisów prawa żywnościowego

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.02.2022

Specjalista ds. analizy i statystyki

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem spółko poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny w Skórczu

Zakres obowiązków

  • tworzenie i aktualizowanie bazy danych w oparciu o znajomość prawa żywnościowego (m.in. Rozporządzenie 1169/2011, Rozporządzenie 1333/2008), zasad etykietowania i bezpieczeństwa żywności (Ustawa o bezpieczeństwie żywności i żywienia),
  • weryfikacja etykiet i opakowań produktów żywnościowych zgodnie z wymaganiami obowiązującej legislacji PL i UE,
  • opracowywanie treści etykiet dla nowych produktów, weryfikacja dokumentów produktowych oraz opakowaniowych,
  • monitorowanie zmian w prawie żywnościowym, dostosowywanie opisów, składów ect. funkcjonujących na opakowaniach do wymogów prawa,
  • zlecanie badań w laboratoriach zewnętrznych zgodnie z ustalonym haromonogramem i wymaganiami odbiorców,
  • tłumaczenie dokumentacji na język angielski,
  • współpraca z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie specyfikacji produktów i ich znakowania.

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z analizami etykiet produktów spożywczych – warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: Technologia Żywności lub pokrewne),
  • praktyczna znajomość prawa żywnościowego (m.in. Rozporządzenie 1169/2011, Rozporządzenie 1333/2008), zasad etykietowania i bezpieczeństwa żywności (Ustawa o bezpieczeństwie żywności i żywienia),
  • biegła znajomość programów pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • dobra organizacja pracy, dokładność i dbałość o szczegóły,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wykonania).

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość pracy zdalne w ustalone dni,
  • wsparcie w procesie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę,
  • współpracę z liderem rynku FMCG,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.
  • Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Miejsce pracy
  • Skórcz pow. starogardzki, Pomorskie
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)