Monter Serwisant Sieci Wod.-Kan. w Dziale Sieci Wodociągowej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.02.2022

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Aquanet S.A. należy do czołówki przedsiębiorstw wodociągowych w Polsce. Działamy w oparciu o najwyższe standardy jakości. Dbamy o blisko 900 000 naszych mieszkańców stale podnosząc jakość świadczonych przez nas usług. Kierujemy się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu. Działaniom spółki przyświeca troska o środowisko naturalne. Nieustannie podejmujemy działania przygotowujące nas na społeczne, środowiskowe i ekonomiczne wyzwania naszej branży.

Zakres obowiązków

Prace związane z usuwaniem awarii oraz budową sieci i obiektów wod.-kan. i ich eksploatacją, w tym szczególności za:

  • prowadzenie czynności konserwacyjnych, eksploatacyjnych, awaryjnych i budowy sieci oraz obiektów wod.-kan.;
  • prowadzenie pojazdów do. 3,5 t.;
  • zabezpieczenie urządzeń podziemnych innych użytkowników przed uszkodzeniem podczas wykonywania prac ziemnych.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego o kierunku inżynieria środowiska lub kierunku pokrewnym;
  • bardzo dobrej znajomości procesów i technologii oczyszczania ścieków;
  • znajomości przepisów z zakresu oczyszczania ścieków i przeróbki osadów ściekowych;
  • znajomości trendów branżowych;
  • dobrej znajomości branżowego języka angielskiego i umiejętności jego praktycznego zastosowania;
  • umiejętności czytania rysunków technicznych;
  • umiejętności pracy laboratoryjnej (mile widziane doświadczenie);
  • prawa jazdy kat. B;
  • samodzielności, kreatywności, zdolności organizacyjnych oraz gotowości do nieszablonowego działania;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w branży ściekowej lub w zespołach badawczych współpracujących z branżą komunalną lub przemysłem.

Oferujemy

  • umowę o pracę:
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracowniczy program emerytalny;
  • pracowniczą kasę zapomogową;
  • wolontariat pracowniczy;
  • turnieje sportowe;
  • kartę Multisport;
  • dofinansowanie studiów;
  • dodatkowy system wynagrodzenia premiowego;
  • dopłatę do wypoczynku;
  • dopłatę do nauki języków obcych;
  • paczki bożonarodzeniowe dla dzieci;
  • piknik firmowy;
  • darmowe miejsca parkingowe;
  • nowoczesne technologie;
  • programy szkoleniowe;
  • rozwój zawodowy;
  • dzień zdrowia raz w roku;
  • ubezpieczenie na życie.
  • Administratorem danych osobowych jest "AQUANET" SPÓŁKA AKCYJNA 61-492 Poznań ul. Dolna Wilda 126, NIP: 7770003274. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)