KUPIEC / SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Ogłoszenie na stanowisko KUPIEC / SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW - JM ELEKTRONIK

Jesteśmy firmą działającą od 30 lat. Jesteśmy znani z dystrybucji komponentów LED Lighting, elementów elektronicznych, komputerów przemysłowych, rozwiązań wspierających Industry 4.0 oraz kontraktowej produkcji elektroniki.
Uważamy, że podstawą naszego sukcesu są ludzie, dlatego w sposób ciągły rozwijamy i doskonalimy naszą organizację.

www.jm.pl

Lubisz się targować?

Jesteś entuzjastą elektroniki?

Fascynują Cię nowe technologie?

Jeśli w dodatku lubisz zdobywać nowe umiejętności, to ta praca może być dla Ciebie!

Praca polega na realizowaniu zapotrzebowania firmy na elementy elektroniczne poprzez zamawianie ich u naszych stałych dostawców (pozyskiwanie ofert, korzystanie z cenników, porównywanie ich oraz negocjacje z dostawcami w celu złożenia zamówienia na optymalnych warunkach).

W określonych przypadkach wymagane może być poszukiwanie nowych dostawców.

Zamawiane są konkretne indeksy materiałowe, zatem znajomość zagadnień z dziedziny elektroniki nie jest niezbędna,

jednak szczególnie mile widziani są entuzjaści elektroniki lub osoby z doświadczeniem w zbliżonej branży, a także

o cechach ułatwiających podejmowanie odpowiednich decyzji zakupowych.

W celu kontaktu z dostawcami zagranicznymi, niezbędna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Nie wymagamy perfekcyjnej znajomości języka angielskiego, a bardziej skuteczności w komunikacji i braku oporów

przed jej podjęciem.

Mile widziana jest samodzielność w działaniu, zdolność samodzielnego podejmowania decyzji.

Praca w biurze w Gliwicach, w zgranym zespole (pn.-pt. 8-16).

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesów zakupowych, zgodnie z istniejącymi potrzebami i wytycznymi (m.in. wysyłanie zapytań ofertowych, przygotowanie zamówień, analiza potrzeb zakupowych zgłaszanych przez inne działy Spółki)
  • Analiza rynku dostawców, poszukiwanie nowych dostawców, kontakt z bieżącymi dostawcami (krajowymi i zagranicznymi)
  • Optymalizacja warunków zakupu, negocjacje zakupowe
  • Prowadzenie reklamacji u dostawców

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie w zakupach B2B (znajomość rynku elementów elektronicznych będzie dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędna)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca skuteczne prowadzenie komunikacji z dostawcami
  • Znajomość MS Word, Excel

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość specyfiki współpracy z dostawcami zagranicznymi, w tym z Chin i Taiwanu;
  • umiejętność porównywania parametrów technicznych elementów elektronicznych, jak i ew. dobranie do nich zamienników;
  • znajomość technik negocjacji; podstawowa znajomość mechanizmów księgowych i celnych;
  • znajomość zagadnień prawnych związanych z zakupami B2B;
  • doświadczenie w prowadzeniu reklamacji technicznych.

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat, stałe godziny pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej (praca częściowo w siedzibie firmy, częściowo zdalnie)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatną opiekę medyczną Luxmed
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Kurs języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/ kolonii dla dzieci
Wszystkie oferty pracy firmy
JM ELEKTRONIK

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest JM elektronik sp. z o.o. 44-100 Gliwice Karolinki 58, NIP: 6312645365. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy:
Gliwice
Zawód:
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
12.01.2022
Wygasa:
11.02.2022

Adres firmy

Karolinki 58, 44-100 Gliwice
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
TI Poland Wapienica

PRAKTYKI W DZIALE ZAKUPÓW

Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia umowa zlecenie pełny etat

POLECANA
Bielsko-Biała
18-01-2022 POLECANA
Nittan Euro Tech Sp. z o.o.

Płatna praktyka/staż w dziale zakupów i logistyki

20-01-2022
Electrical Components International Sp. z o. o.

Specjalista ds. zakupów MRO

Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia umowa o pracę pełny etat
20-01-2022
Hoder S. C.

Zakupowiec

Hoder S. C.
Hoder S. C.
4500-5000 zł
UoP brutto/mies.
Dankowice
17-01-2022
Surma Systemy Osłon

Pracownik ds. Zaopatrzenia / Kreślarz

POLECANA
Kęty
17-01-2022 POLECANA
Kontakt-Simon S.A.

Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Czechowice-Dziedzice
12-01-2022
Woodward Poland Sp. z o.o.

Material Planner/Buyer

POLECANA
Niepołomice
10-01-2022 POLECANA

LIDER DS. ZAKUPÓW

Kontakt przez PUP
Kraków
10-01-2022

REFERENT DS. ZAKUPÓW

EUROCERAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista ds. Zakupów / Zaopatrzenia umowa na zastępstwo pełny etat
Kędzierzyn-Koźle
25-10-2021