Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.02.2022

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Programista - Operator maszyn CNC (m/k)

Work place: Ozimek, Strzelce Opolskie, Opole

Region:Opolskie

Numer ref.: a0t4H00000tEy5NQAS

Obowiązki:
  • programowanie i obsługa maszyn CNC: programowanie i ustawianie parametrów pracy, kontrola pracy maszyny oraz wprowadzanie stosownych korekt,
  • realizacja planu produkcyjnego,
  • praca zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem pracy oraz jakością.
Wymagania:
  • umiejętność programowania i obsługi frezarek CNC pracujących w systemie Heidenhein lub Sinumerik,
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • bardzo dobra umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • samodzielny dobór narzędzi skrawających, ustawiania i mocowania detali.
Oferujemy:
  • umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z firmą naszego klienta,
  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy: Ozimek.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl