Młodszy specjalista ds. księgowości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

W/g zawodu.

Wymagania

  • Inne wymagania: Opis stanowiska pracy; rejestracja i dekretacja dokumentów księgowych, kontrola i rozliczanie rozrachunków z klientami, rozliczanie podatku VAT, wystawianie wewnętrznych dokumentów do rozliczeń podatkowych, rozliczanie delegacji, zarządzanie odpisami aktualizującymi, tworzenie rezerw, kontrola obsługi sprzedaży na rzecz osób fizycznych, sporządzanie analiz i raportów wewnętrznych. ; znajomość przepisów podatkowych i księgowych, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, bardzo dobra znajomości pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu Hermes, samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność procesowego rozwiązywania zagadnień i zdolności organizacyjne, umiejętność ustalania priorytetów oraz uczestnictwa w wielu zadaniach jednocześnie. Pracodawca oferuje: umowę o pracę w mocno ugruntowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie, pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze pełnoetatowym, atrakcyjne, motywujące wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Miejsce pracy: Nowiny k/Kielc

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Opis wynagrodzenia: (plus premia)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Sitkówka pow. kielecki, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)