Specjalista ds. Obsługi Klienta

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.02.2022

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma Ammega Poland jest światowym liderem na rynku w zakresie projektowania, produkcji i serwisowania wysokiej jakości, wydajnych taśm procesowych i przenośnikowych, dostępnych obecnie w 150 krajach na całym świecie.

Zatrudniamy ponad 2750 najlepszych ludzi w biznesie - ludzi, którzy uwielbiają pracować i pasjonują się tym, co robią najlepiej - pomagając naszym klientom w rozwiązywaniu problemów a globalny obrót w 2018 roku wyniósł 399 mln euro.

Prowadzimy 10 zakładów produkcyjnych w Europie, USA, Kanadzie i Azji. Posiadamy centra sprzedaży i produkcji w ponad 80 lokalizacjach na całym świecie i posiadamy własne oddziały w ponad 25 krajach. Nasza sieć jest ogromna, co oznacza, że ​​jest także lokalna.

Zakres obowiązków

  • bieżący kontakt z klientem
  • przygotowywanie ofert / wycen
  • realizacja i monitorowanie zamówień
  • współpraca z działem sprzedaży
  • współpraca z dostawcami zagranicznymi

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym / dobrym
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą pracę w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system premiowy
  • umowę o pracę
  • pakiet medyczny
  • kartę MultiSport
  • szkolenia
  • Administratorem danych osobowych jest Ammega Poland Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Strażacka 72, NIP: 6521712410. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ammega Poland Sp. z o.o. 43-382 Bielsko-Biała ul. Strażacka 72, NIP: 6521712410 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 3 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)