Pracownik z kompetencjami organizacyjno - zarządczymi i marketingowymi

Ogłoszenie na stanowisko Pracownik z kompetencjami organizacyjno - zarządczymi i marketingowymi - GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA

    Piekarnia rozpoczęła działalność w 1989r.  i do dziś działa utrzymując tradycje rodzinne. Korzystamy z piekarniczych doświadczeń  pokoleniowych i jesteśmy jedną z niewielu piekarni, która nadal produkuje chleb naturalnymi  metodami i według starych receptur. Korzystając z naturalnego zakwasu wypiekamy  znany już i cieszący się powodzeniem  CHLEB GRZEŚKOWY.   Wykorzystujemy również receptury nowoczesnego piekarnictwa. Bardzo dokładnie śledzimy nowinki tej branży, bierzemy udział w szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje i uczestniczymy  w targach piekarniczych w kraju

Zatrudnie osobę z kompetencjami organizacyjno - zarządczymi i marketingowymi zaangażuję do jakościowej i rozwojowej Piekarni w Krakowie.

Oferta dla zdecydowanych i zdeterminowanych na sukces zawodowy i materialny oraz na własny rozwój.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad technologią produkcji

  • tworzenie instrukcji technologicznych i jakościowych

  • analiza kosztów produkcji

  • analiza stanów magazynowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Technologia piekarnictwa)

  • mile widziana praca na podobnym stanowisku

  • znajomość  technologii produkcji pieczywa

  • umiejętność prowadzenia projektów związanych z usprawnianiem procesów produkcyjnych

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

  • prawo jazdy kat. B

  • otwartość na nowe doświadczenia

  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku

  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych

  • dobre warunki pracy

Wszystkie oferty pracy firmy
GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest GRZEGORZ KRUPA PIEKARNIA 30-394 Kraków Batalionów Chłopskich 8, NIP: 6790061506. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy:
Kraków
Zawód:
Manager
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
27.01.2022
Wygasa:
10.02.2022

Adres firmy

Batalionów Chłopskich 8, 30-394 Kraków
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Manager sklepu outdorowego z branży odzieżowej

Klient portalu
Manager umowa o pracę pełny etat
Bielsko-Biała
Kraków

27-01-2022
DPM Sp. z o.o.

Manager magazynu i logistyki