REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.02.2022

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Jesteśmy firmą produkcyjną, należącą do Gruppo Borghi. Istniejemy na Polskim rynku od 2003 roku, działając w branży motoryzacyjnej, współpracując z wiodącymi producentami światowej motoryzacji.

Szukasz nowych wyzwań? Czujesz się niedoceniany przez obecnego Pracodawcę? Nie czekaj - aplikuj !!!

Poszukujemy osób zainteresowanych przystąpieniem do naszego zespołu.

Zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem ich kompletności i zgodności rachunkowej
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Kontrola kont rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
  • Archiwizowanie dokumentów księgowych

Wymagania

  • Sumienność i dokładność w działaniu
  • Odpowiedzialność
  • Znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w księgowaniu wyciągów bankowych, wprowadzaniu przelewów i uzgadnianiu rozliczeń
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego i/lub angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Bezpłatny pakiet opieki medycznej;
  • Wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków;
  • Dodatek stażowy;
  • Zapewniamy niezbędne przeszkolenie stanowiskowe;
  • Dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. "Wczasy pod gruszą" Mikołajki dla dzieci, premia roczna);
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego;
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie;
  • 30 minutowa przerwa śniadaniowa;
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy.
    1. Marpol spółka z o.o. jest administratorem Pani/Pana danych osobowych.
    2. Został wyznaczony inspektor ochrony danych (IOD), z którym można się skontaktować pod adresem: inspektor-ochrony-danych@prokonto.pl
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu zatrudnienia w Marpol spółka z o.o.
      oraz świadczenia powiązanych z zatrudnieniem.
    4. Podstawy prawne przetwarzania Pani/Pana stanowią:

    Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)

    • osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów;
    • przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze;
    • przetwarzanie jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której dane dotyczą, lub innej osoby fizycznej;
    1. Pani/Pana dane mogą być udostępnione innym podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
    2. Odbiorcami Pani/Pana danych mogą być partnerzy, banki, operatorzy pocztowi, przewoźnicy, firmy drukujące korespondencję lub obsługujące korespondencję, firmy archiwizujące dokumenty.
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wypełnienia obowiązku prawnego Administratora wynikającego z przepisów prawa bądź gdy dane osobowe przetwarzane na podstawie odrębnej zgody będą przechowywane do czasu jej odwołania.
    4. Marpol spółka z o.o. nie będzie przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
    5. Posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), wniesienia skargi do organu nadzorczego
    6. Podanie danych osobowych w zakresie obowiązujących przepisów ustaw i rozporządzeń dotyczących Kodeksu Pracy jest obowiązkowe, w pozostałym jest dobrowolne.
    7. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowaniu.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)