Pakowacz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.02.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

aria-level="1">Sprawdzanie jakości gotowego produktu,
aria-level="1">Lutowanie,
aria-level="1">Wydawanie komponentów zgodnie listy zapotrzebowania,
aria-level="1">Wymiana brakujących komponentów na linii produkcji,
aria-level="1">Pakowanie gotowych wyrobów do opakowań jednostkowych,
aria-level="1">Robienie testów,
aria-level="1">Kontrola pracy linii.

Wymagania

- Do 45 lat życia, - Gotowość do pracy zmianowej, - Gotowość do pracy po 12 godzin 6 dni w tygodniu, - Gotowość do monotonnej pracy.

Oferujemy

aria-level="1"> Stawka 19,81 brutto za godzinę,
aria-level="1"> Premia za pełen przepracowany miesiąc 200 zł netto, aria-level="1">Premia za wyrobienie normy, aria-level="1"> Ewentualna dopłata do mieszkania.
Miejsce pracy
  • Biskupice Podgórne pow. wrocławski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)