Główna Księgowa / Główny Księgowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.02.2022

Ekonomista

Umowa o pracę

Specjaliści dla firm to projekt Illustro, który powstał z myślą o potrzebach naszych klientów w obszarze dostarczania wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników.

Rekrutujemy inżynierów, technologów, handlowców, informatyków, kadrę kierowniczą średniego i wyższego szczebla. Mamy doświadczenie w rekrutacji dla sektora produkcji, przemysłu ciężkiego i lekkiego, budownictwa, handlu, zaawansowanych technologii – automatyka i informatyka.

Posiadamy szeroką sieć kontaktów w różnych branżach, dzięki czemu nasze rekrutacje są skuteczne nawet dla bardzo rzadkich i wyspecjalizowanych stanowisk.

Działamy bardzo szeroko – prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski, a także na rynek Niemiecki.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży metalowej, istniejącej na rynku już od ponad 20 lat poszukujemy kandydatów na stanowisko: Główna Księgowa/Główny Księgowy

Zakres obowiązków

Miejsce siedziby firmy: okolice Raciborza

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Bieżący monitoring zmian w przepisach podatkowych oraz przygotowanie odpowiednich rekomendacji w tym zakresie
  • Dbanie o zgodność w prowadzeniu księgowości z obowiązującymi przepisami prawnymi
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz kontakt z US, ZUS i GUS
  • Weryfikacja dokumentów księgowych
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej

Wymagania

Na co zwracamy uwagę:

  • Min. 4-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • Wykształcenie wyższe z obszaru ekonomii, finansów lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Dokładność i skrupulatność w powierzonych obowiązkach

Oferujemy

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz posiadanych kompetencji
  • Samochód służbowy
  • Swobodę w prowadzeniu i zarządzaniu działem księgowym
  • Ciepłą i rodzinną atmosferę w miejscu pracy
  • Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Miejsce pracy
  • Kędzierzyn-Koźle pow. kędzierzyńsko-kozielski, Opolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)