Asystent w zespole audytu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.02.2022

Audytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Rekrutacja zdalna

PKF Consult jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. Na rynku audytorsko-konsultingowym świadczymy usługi od ponad 28 lat.

PKF BPO Sadowska-Malczewska Sp.k. jest częścią Grupy PKF Consult. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych. Nasze linie biznesowe rozwijamy w siedmiu większych miastach w Polsce: Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Opolu.

PKF Tax&Legal Chamera Orczykowski jest częścią Grupy PKF Consult, należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi doradztwa podatkowego oraz prawnego dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Zakres obowiązków

  • Rozwjane wiedzy i umiejętności merytorycznych w gronie doświadczonych ekspertów
  • Wykorzystanie zdobytego dotychczas wykształcenia w praktyce
  • Bycie częścią zespołów realizujących projekty z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz innych usług audytorskich
  • Zmierzenie swoich sił w sporządzaniu dokumentacji z czynności rewizji finansowej
  • Poznanie specyfiki funkcjonowania przedsiębiorstw z różnych branż i kultur organizacyjnych

Wymagania

  • Absolwent albo student (4 lub 5 roku) studiów ekonomicznych lub rachunkowości
  • Cheć rozwoju w kierunku sprawozdawczości, rachunkowości i finansów
  • Zdolność analitycznego myślenia i potrafisz wyciągać logiczne wnioski,
  • Komunkatywność i łatwość w nawiązywanu kontaktów, po prostu lubisz pracować zespołowo
  • W dobrym stopniu posługujesz się narzędziami z pakietu MS Office
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim będzie Twoim dodatkowym atutem. Obsługujemy wielu Klientów z kapitałem zagranicznym i wraz z kolegami i koleżankami z innych firm należących do sieci PKF uczestniczymy w wielu międzynarodowych projektach
  • Mile widziane są także Twoje wcześniejsze doświadczenia w pracy w audycie lub księgowości

Oferujemy

  • Hybrydowa forma pracy
  • Szkolenia językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich
  • Dofinasowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych
  • Multisport i Multikafeteria
  • Bonusy za polecenia pracownicze
  • Dofinansowanie do okularów
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia
  • Dodatkowe diety do delegacji służbowej
  • Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
  • Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku rekrutacji, w ramach której może dojść do zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przesłanie do Administratora danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy (tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez taką osobę, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia), stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Administratora w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofanie.

Miejsce pracy
  • Łódź
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)