Magazynier / Pomocnik produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2022
RATAYCZAK

Magazynier

Umowa o pracę

Producent ogrodzeń poszukuje osób na stanowisko magazyniera / pomocnika produkcji.
Miejsce pracy: Kawęczyn koło Gniewkowa (dojazd z Torunia / Inowrocławia ok. 20 minut)
Obowiązki:
• mechaniczna obróbka stali (szlifowanie, cięcie)
• pomoc w produkcji gabionów, przęseł, bram, furtek
• obsługa magazynu (pakowanie gotowych elementów ogrodzenia, sprawdzanie jakości i ilości przesyłek, przyjmowanie dostaw)

Wymagania

• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętność obsługi elektronarzędzi
• prawo jazdy kategorii B
• dokładność i skrupulatność
• mile widziana umiejętność obsługi wózków widłowych

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,
• pracę od poniedziałku do czwartku w godz. od 8:00 do 16:30, w piątki od 8:00 do 14:00
• wynagrodzenie podstawowe + premie (od 3 do 5 tys. na rękę)
• pakiet benefitów (rozszerzony pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.
Miejsce pracy
  • Gniewkowo pow. inowrocławski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)