Analityk danych przestrzennych - GIS i LIDAR

Visimind Ltd Sp. z o. o.
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

Visimind Ltd Sp. z o. o. będącą częścią Grupy Kapitałowej Visimind Group, od blisko 20 lat świadczy specjalistyczne usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze oferując inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki.
Przedmiotem naszej działalności jest przede wszystkim pozyskiwanie oraz opracowywanie zobrazowań dwu- i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Opis stanowiska
· opracowywanie danych ze skanningu laserowego,
· praca z plikami wektorowymi,
· opracowanie map wektorowych,
· inwentaryzacje linii energetycznych.
Wymagania
· wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, geoinformatyka, energetyka lub pokrewne,
· umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność i silna motywacja do działania,
· podstawowa znajomość języka angielskiego,
· umiejętność analitycznego myślenia,
· znajomość oprogramowania typu GIS np.: QGIS, EWmapa, Autocad, ArcGIS/Map będzie dodatkowo punktowana.
Oferujemy
· kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków,
· ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
· dostęp do innowacyjnej wiedzy,
· partycypowanie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie,
· pracę w młodym zespole,
· jasno określoną ścieżkę kariery i awansów,
· benefity w postaci ubezpieczenia grupowego oraz pakietów sportowych.

Zapraszamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego na @
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – zwanego dalej RODO, informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Visimind Ltd Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn. Dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby postępowania rekrutacyjnego jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy od ich otrzymania. Administrator Danych nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji między narodowej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Pana/Pani dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji.
Wobec powyższego prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy rekrutacyjnej do celów związanych z organizacją procesu rekrutacyjnego w obecnym procesie rekrutacyjnym jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Spółkę Visimind Ltd SP. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn” .
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)