Specjalista ds. kadr i płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Tremonti Ski&Bike Resort

TREMONTI SKI & BIKE RESORT w Karpaczu to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym sercu Karpacza. Naszym Gościom oferujemy 124 przestronne, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie apartamenty z pełną infrastrukturą.

W związku z otwarciem resortu 01.09.2021 r., do swojego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko - specjalista ds. kadr i płac

Zakres obowiązków

- Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, ewidencja czasu pracy),

- Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy,

- Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców,

- Rozliczanie delegacji pracowniczych,

- Sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych,

- Ewidencja zwolnień lekarskich,

- Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników,

- Organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP,

- Organizowanie i nadzór nad szkoleniami wprowadzającymi nowych pracowników firmy,

- Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,

- Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

- Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów,

- Obowiązkowy udział w szkoleniach dla pracowników,

- Znajomość procedury obiegu dokumentów/gotówki,

Wymagania

- Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (w szczególności w naliczaniu wynagrodzeń),

- Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

- Praktyczna znajomości zagadnień kadrowo-płacowych,

- Znajomość programów kadrowo-płacowych,

- Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych,

- Dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, odpowiedzialność,

- Umiejętność współpracy w zespole,

- Znajomość legalizacji pobytu cudzoziemców będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Pracę w miłej atmosferze,

- Elastyczne godziny pracy,

- Realny wpływ na ścieżkę kariery oraz szansę rozwoju i awansu,

- Udział w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikację,

- Zniżki dla pracowników,

- Vouchery okolicznościowe,

- Możliwość awansu wewnątrz firmy,

- Pracę w kreatywnym zespole.

  • Administratorem danych osobowych jest Tremonti Ski&Bike Resort 58-540 Karpacz Konstytucji 3 Maja 77/77A, NIP: 7010871131. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tremonti Ski&Bike Resort 58-540 Karpacz Konstytucji 3 Maja 77/77A, NIP: 7010871131 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Karpacz pow. jeleniogórski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)