Magister Farmacji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2022

Farmaceuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –

lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą

ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci-  najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy

potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Poszukujemy Magistra Farmacji na cały etat lub dodatkowe godziny w Jarosławiu.

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
  • Zamawianie, prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
  • Monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
  • Przestrzeganie standardów firmy Dr. Max

Wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • Duże zaangażowanie w kontakty międzyludzkie
  • Otwartość, profesjonalizm
  • Mile widziana znajomość programu KAMSOF

Oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS
  • Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie https://drmax.pl/rodo-rekrutacja/

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Dr.Max Sp. z o.o. , ul.Krzemieniecka 60a , 54-613 Wrocław, NIP: 556-25-46-356zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jarosław pow. jarosławski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)