Specjalista ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw - Gdynia

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw - Gdynia - Grupa Kapitałowa IGLOTEX

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy łącznie około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW

Miejsce pracy: Gdynia lub Skórcz (w zależności od preferencji)

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie stabilności i regularności dostaw towarów do magazynów,
  • analiza stanów magazynowych i planowanie zapasów,
  • optymalizacja kosztów transportu i składowania,
  • realizacja procesów związanych z zakupami i ich redystrybucją.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub w gospodarce magazynowej,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane: logistyka lub pokrewne),
  • praktyczna znajomość systemów informatycznych (w tym klasy ERP),
  • bardzo dobre umiejętności w posługiwaniu się programami pakietu MS Office (Excel),
  • umiejętności analitycznego myślenia i interpretacji danych liczbowych,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji będącej niekwestionowanym liderem w swojej branży,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w godz. 7:00-15:00 oraz wolne weekendy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie w procesie wdrożenia oraz przyjazną atmosferę,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,
  • możliwość przystąpienia do PPE.
Wszystkie oferty pracy firmy
Grupa Kapitałowa IGLOTEX

Klauzula informacyjna:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Klauzula informacyjna

  1. Administratorem danych osobowych jest Iglotex Dystrybucja Polska Sp. z o.o. ul. Polska 20, 81-339 Gdynia.
  2. Dane będą przetwarzane jedynie dla celów związanych z prowadzoną rekrutacją.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadkach wskazanych przepisami prawa osobom których dane dotyczą przysługuje także prawo usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  4. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie po kliknięciu „APLIKUJ” jednakże przed złożeniem aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.
Miejsce pracy:
Gdynia
Zawód:
Specjalista ds. transportu
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
10.01.2022
Wygasa:
09.02.2022

Adres firmy

ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Specjalista ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw - Skórcz

Specjalista ds. transportu umowa o pracę pełny etat
Skórcz
Gdynia

11-01-2022

MŁODSZY SPECJALISTA DS. TRANSPORTU

TAYLOR SHIPPING SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Specjalista ds. transportu umowa o pracę
Gdańsk
Gdynia

31-12-2021

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

WOSANA SPÓŁKA AKCYJNA
Damnica
Gdynia

14-01-2022