Pracownik produkcji

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Lavoro Sp. z o.o. to spółka prawa handlowego, której głównym profilem działalności jest rekrutacja i udostępnianie pracowników. Lavoro Sp. z o.o. ma swoją Centralę w Katowicach, ale zasięgiem swojego działania obejmuje teren całego kraju wykonując zlecenia na rzecz swoich kontrahentów. Podmioty współpracujące z nami to liderzy w swojej branży. Naszymi największymi partnerami są zakłady z branży motoryzacyjnej ale również przemysłowej, spożywczej i AGD.

Firma Lavoro Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Olsztynek

Zakres obowiązków

- przygotowywanie opakowań kartonowych
- pakowanie produkcji wg schematu

- ocena wizualna i kontrola jakości produkcji

Wymagania

- zaangażowanie w pracę
- dyspozycyjność
- gotowość do pracy zmianowej
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

- umowę o pracę na pełny etat
- zdobycie nowego doświadczenia zawodowego
- pracę w przyjaznym środowisku
- zgrany zespół pracowniczy

  • Administratorem danych osobowych jest Lavoro Sp. z o.o. Katowice Mickiewicza 29, NIP: 573-28-45-248. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Olsztynek pow. olsztyński, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)