Staż

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2022

Stażysta

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca zdalna

Ukończyłeś studia i chcesz zdobyć doświadczenie?

Fundacja Heros realizuje projekt pn. "Absolwent w drodze do kariery!" współfinansowany ze środków PFRON, do którego zaprasza absolwentów studiów wyższych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych).

W ramach projektu oferujemy możliwość udziału w 3 miesięcznym stażu zawodowym oraz wsparcie w podjęciu zatrudnienia.

Zakres obowiązków

Przyjdz i sie dowiedz ;)

Wymagania

-wykształcenie wyższe,

-posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

-bardzo dobra obsługa urządzeń biurowych, komputera, pakietu MS Office,

-komunikatywność,

Oferujemy

stypendium stażowe ponad 1845 zł/mc brutto

· szkolenia zawodowe, m.in. w zakresie: pracy administracyjno - biurowej, grafiki komputerowej, podstaw rachunkowości, kadr i płac

· zwrot kosztów dojazdu

· wsparcie m. in. doradcy zawodowego, prawnika, pośrednika pracy

· dodatek motywacyjny do 4000,00 zł

Umożliwiamy odbycie stażu zawodowego na dowolnym stanowisku.

Istnieje możliwość realizacji stażu również w formie zdalnej.

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku lub ukończyłeś studia w ciągu ostatnich 5 lat i posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności zgłoś się do nas!

  • Administratorem danych osobowych jest Fundacja Heros 22-400 Zamość Lwowska 30/10, NIP: 7123269298. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundacja Heros 22-400 Zamość Lwowska 30/10, NIP: 7123269298 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Zamość pow. Zamość, Lubelskie
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.