Zatrunimy sprzedawcę do pracy w sklepie internetowym

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.02.2022

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Yachtaman Marine to firma zajmująca sie dystrybucją, sprzedażą hurtową i detaliczną osprzętu żeglarskiego. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkowa za pomocą własnego sklepu internetowego osprzetzeglarski.pl.

W związku z rowojem firmy poszukujemy pracownika do obsługi klienta w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy prężnie rozwijającą sie firmą zajmującą się sprzedażą oraz dystrybucją osprzętu żeglarskiego, sprzętu ratunkowego, wyposażenia łodzi, jachtów i statków oraz produktów zwiazanych z branżą morską.

Zakres obowiązków

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało między innymi:

- Obsługa klienta

- Sprzedaż produktów związanych z branżą żeglarską

- Pakowanie przesyłek

- Przyjmowanie towaru

- Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru

- Przyjmowanie i obsługa zwrotów

- Utrzymywanie dobrego kontaktu z klientem

Wymagania

- Samodzielność

- Zaangażowanie

- Znajomość komputera w tym programów sprzedażowych, pakietu Office itp.

- Doświadczenie w pracy z klientem

- Doświadczenie w pracy w handlu

- Jeżeli jesteś osobą, która szybko się uczy znajomość branży nie jest przez nas wymagana, ale będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie. Wolne weekendy i święta.

  • Administratorem danych osobowych jest Yachtaman Marine Tomasz Senko 86-005 Białe Błota Ludowa 24, NIP: 5542605452. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Yachtaman Marine Tomasz Senko 86-005 Białe Błota Ludowa 24, NIP: 5542605452 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Białe Błota pow. aleksandrowski, Kujawsko-Pomorskie
Wynagrodzenie
  • 3 010 - 3 010 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)