Specjalista ds. marketingu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.02.2022

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Tremonti Ski&Bike Resort

TREMONTI SKI & BIKE RESORT w Karpaczu to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym sercu Karpacza. Naszym Gościom oferujemy 124 przestronne, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie apartamenty z pełną infrastrukturą.

W związku z otwarciem resortu 01.09.2021 r., do swojego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalista do spraw sprzedaży i marketingu.

Zakres obowiązków

- Prowadzenie strony internetowej oraz profili firmowych na portalach społecznościowych,

- Koordynacja grup zorganizowanych (ofertowanie, rozliczenia)

- Aktualizacja danych na portalach rezerwacyjnych

- Współudział w opracowywaniu strategii, statystyk, ofert, cenników,

- Uczestniczenie w spotkaniach z organizatorami turystyki,

- Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów,

- Organizacja wydarzeń tematycznych,

- Mierzenie kampanii marketingowych,

- Dbanie o spójność przekazów i materiałów marketingowych kierowanych do klienta z wizerunkiem marki na rynku,

- Przygotowywanie materiałów marketingowych,

- Współpraca z działami operacyjnymi,

- Dbanie o dobry wizerunek obiektu i jakość świadczonych usług,

- Udział w szkoleniach dla pracowników,

- Profesjonalne podejście do wszystkich spraw pracowniczych.

Wymagania

- Pozytywnego usposobienia oraz wysokiej kultury osobistej.
- Dokładności, sumienności i zaangażowania.
- Umiejętności pracy w zespole.
- Dobrej organizacji pracy własnej.
- Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

- Umowę o pracę lub zlecenie.
- Zniżki dla pracowników.
- Vouchery okolicznościowe.
- Premie sprzedażowe.
- Szkolenia branżowe.
- Możliwość awansu wewnątrz firmy.
- Możliwość zakwaterowania.
- Pracę w kreatywnym zespole.
- „Najlepsi z najlepszych” – program uznania profesjonalizmu.
- Coaching i mentoring.
- Możliwość dołączenia do najlepszego zespołu przewodników po świecie hotelarstwa, którymi kieruje hasło „let me guide you”.

  • Administratorem danych osobowych jest Tremonti Ski&Bike Resort 58-540 Karpacz Konstytucji 3 Maja 77/77A, NIP: 7010871131. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tremonti Ski&Bike Resort 58-540 Karpacz Konstytucji 3 Maja 77/77A, NIP: 7010871131 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Karpacz pow. jeleniogórski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.