Monter/Monterka Mechaniczny - od zaraz!

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.02.2022

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Serwis Personalny jest Agencją Pracy (nr 14765), dla której ważny jest każdy pracownik. Razem tworzymy środowisko pracy - sprawdź, czy chcesz stać się jego częścią.

Zapraszamy do współpracy!

Serwis Personalny jest agencją pracy (nr 14765) dla, której ważny jest każdy pracownik, robimy co w naszej mocy, aby nasi pracownicy nie odczuli żadnej różnicy, czy są zatrudnieni przez Agencję Pracy, czy bezpośrednio przez klienta :)

Dla naszego klienta, posiadającego swoją siedzibę w Miszewku (niedaleko Gdyni), będącego firmą produkcyjną poszukujemy monterów/monterek mechanicznych.

Wyślij do nas CV, a otrzymasz odpowiedź w ciągu 5 dni roboczych odnośnie twojego zgłoszenia :)

Po rozmowie telefonicznej umówimy się na spotkanie i w ciągu 2 dni dostaniesz odpowiedź czy rozpoczynamy współpracę, a jeśli nie, to podamy konkretny powód odrzucenia Twojej kandydatury :)

Zakres obowiązków

  • Montaż elementów mechanicznych przy sprzęgach kolejowych
  • Kontrola i weryfikacja po monterska sprzętu
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu prac monterskich

Wymagania

  • Umiejętności czytania rysunku technicznego - warunek konieczny!
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenia w pracy jako monter lub na produkcji

Oferujemy

  • Umowa o pracę - zatrudnienie przez Agencję Pracy na okres 6 miesięcy - później zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Pracę w systemie dwuzmianowym pon - pt (6;00-14:00/14:00-22:00)
  • 4100- 4500 brutto/mies.
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej
  • Busy pracownicze - Dojazd do miejsca pracy z Gdyni Głównej i powrót po każdej zmianie
  • Pełne zaplecze socjalne

Zainteresowany? Aplikuj, Masz wątpliwości? zadzwoń do Karoliny z chęcią odpowie ci więcej o pracy :)

  • Administratorem danych osobowych jest Serwis Personalny Polska Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 5842751643. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Serwis Personalny Polska Sp. zo.o. 80-243 Gdańsk Al. Grunwaldzka 87/91 lok. 11, NIP: 5842751643 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Miszewko pow. kartuski, Pomorskie
Wynagrodzenie
  • 4 100 - 4 300 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)