Pracownik magazynowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.02.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Gomez sp. z o.o., sp. k. to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie.

Zakres obowiązków

  • Etykietowanie towaru;
  • Kompletowanie zamówień, czynności związane z wysyłką towaru;
  • Prawidłowe rozmieszczanie towaru w magazynie;
  • Uczestnictwo w innych pracach magazynowych.
  • Rozładowywanie i załadowywanie samochodów dostawczych;
  • Sprawdzanie stanów magazynowych;

Wymagania

  • Dobrze zorganizowaną i uczciwą;
  • Odpowiedzialną za to co robisz;
  • Gotową do pracy w systemie jedno lub dwuzmianowym;
  • Komunikatywną, potrafiąca współpracować w zespole.
  • Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała

Harmonogram pracy:

  • 8 godzin dziennie; praca dwu zmianowa: 5:45-13:45 ; 14:00-22:00

Świadczenia dodatkowe:

  • Bony i paczki świąteczne
  • Darmowy parking
  • Imprezy firmowe
  • Karta MultiSport
  • Program poleceń pracowniczych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki pracownicze
  • Administratorem danych osobowych jest Gomez sp. z o.o., sp. k. 62-002 Suchy Las Diamentowa 9, NIP: 9721248769. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gomez sp. z o.o., sp. k. 62-002 Suchy Las Diamentowa 9, NIP: 9721248769 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Swadzim pow. poznański, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)