Salowa- praca od zaraz

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.02.2022

Salowa

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

HR For Business Sp. z o.o.- oddział Kielce

Praca jako SALOWA w Szpitalu w Czerwonej Górze może być dla Ciebie szansą na stabilne zatrudnienie!

Zapraszamy do współpracy osoby bez i z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności!

Zagwarantujemy Ci wszelkie narzędzia i środki ostrożności, zapewniające pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 510 013 504, 510 014 930, po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Zakres obowiązków

Czynności jakie wykonywane są przez nasze Panie salowe:

  • utrzymanie czystości w salach chorych

  • sprzątanie korytarzy, zaplecza sanitarnego

  • dezynfekcja sprzętu, pomieszczeń

  • uzupełnianie środków higienicznych

  • pomoc przy pacjencie

Wymagania

Co należy posiadać, by móc rozpocząć pracę?

  • książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • szczepienia p/WZW typu B

  • być odpowiedzialnym

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę

  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia zawsze do 10-go dnia kolejnego miesiąca

  • system pracy zmianowej 7:00 - 19:00 / 19:00 – 7:00

  • możliwość skorzystania z programów grupowych ubezpieczeń pracowniczych np. ubezpieczenie na życie, NNW

  • dla pracowników posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oferujmy możliwość zatrudnienia w ZPCHR i korzystania z dofinansowania ZFRON m.in.:

  • dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych i sprzętu rehabilitacyjnego

  • dofinansowanie do leków, środków pomocniczych np. okulary, aparaty słuchowe

  • zwrot kosztów dojazdu lub jego dofinansowanie

  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji

  • doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej z nami Fundacji

  • pracę w przyjaznym zespole i wsparcie przełożonego w codziennym wykonywaniu czynności

  • Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)