Specjalista ds. Obróbki Plastycznej Stali

Ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Obróbki Plastycznej Stali - FAKRO

FAKRO

FAKRO to ludzie. Od początku naszego istnienia stawiamy na budowanie Mistrzowskiej Drużyny identyfikującej się z wartościami firmy.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Na co dzień doceniamy efektywną współpracę i dbamy o nasze relacje wewnętrzne i zewnętrzne. Zapewniamy stabilne miejsca pracy, rozwijamy kompetencje zawodowe i osobiste naszych Pracowników. Jako firma mocno związana ze sportem propagujemy wśród Pracowników zdrowy, aktywny styl życia. Nasi Pracownicy są inicjatorami akcji charytatywnej „Kilometry Nadziei z FAKRO” i świetnie łączą swoje pasje z zaangażowaniem w życie firmy.

Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się zagadnieniami związanymi z rozwojem produkcji elementów metalowych.

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych
  • opracowywanie procesów technologicznych i dokumentacji
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji
  • wyznaczanie niezbędnych narzędzi i urządzeń
  • nadzór technologiczny nad projektem
  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcji
  • wykonywanie instrukcji oraz wizualizacji technicznych
  • poszukiwanie najlepszych, najbardziej optymalnych technologii wykonania

Wymagania:

  • znajomość metod obróbki plastycznej stali
  • minimum 2-letnie doświadczenie oraz wiedza w zakresie plastycznej obróbki metali
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość programów do zarządzania dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną

Oferujemy:

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
  • dobre warunki pracy
  • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • bonusy w okresach świątecznych
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

Wszystkie oferty pracy firmy
FAKRO
Miejsce pracy:
Nowy Sącz
Zawód:
Specjalista ds. badań i rozwoju
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
15.01.2022
Wygasa:
04.02.2022

Adres firmy

ul. Węgierska 144a, 33-300 Nowy Sącz
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

FAKRO

Menedżer Produkcji – Obróbka Plastyczna Stali

FAKRO
FAKRO
Specjalista ds. badań i rozwoju umowa o pracę pełny etat
Nowy Sącz