Operatorzy Sprzętu Ciężkiego - Ładowarka kl 1 /Żuraw ŻII, ŻI / Wozidło

Ogłoszenie na stanowisko Operatorzy Sprzętu Ciężkiego - Ładowarka kl 1 /Żuraw ŻII, ŻI / Wozidło - TMS International Poland Sp. z o.o.

TMS International jest liderem w świadczeniu usług dla producentów stali na świecie. Nasi ludzie, usługi, technologie i urządzenia stanowią nieocenione źródło sukcesu zapewniajace wsparcie oraz zwiększające efektywność operacyjną naszych partnerów. Usiłujemy przewidywać przyszłe wyzwania naszych klientów poprzez ciągłe doskonalenie naszych procesów i wprowadzenie nowych usług w branży metali żelaznych. Nasze usługi pomagają zmniejszyć oddziaływanie ubocznych skutków przemysłu metalurgicznego na środowisko i przyczyniają się do zwiększenia jego czystości.

Zatrudnimy OPERATORÓW sprzętu cieżkiego :  ŁADOWARKI KL1; WOZIDŁA; ŻURAWIE

Zakres obowiązków:

  • załadunek/rozładunek/przeładunek materiałów w procesie produkcyjnym,
  • wewnątrzzakładowy transport materiałów,
  • inspekcja sprzętu przed rozpoczęciem pracy, sprawdzanie stanu technicznego

Wymagania:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • minimum 2–letnie doświadczenie zdobyte na podobnych stanowiskach związanych z obsługą sprzętu ciężkiego - poszukujemy osób z uprawnieniami Ładowarka kl 1 / Wozidło - prawo jazdy kat. C / Żuraw II Ż (również IŻ) (posiadanie aktualnych wymaganych uprawnień) praktyczna znajomość konstrukcji, zasad działania maszyn i urządzeń;
  • zdolności organizacyjne i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole i efektywnej współpracy,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • motywacyjny system wynagradzania powiązany z osiąganymi wynikami pracy,
  • możliwość zawodowego rozwoju, poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • pakiet socjalny: grusze, dofinansowanie do kolonii dla dzieci i inne
  • comiesięczne bony żywieniowe Sodexo
  • karta podarunkowa Sodexo ,
  • premia polecająca
  • Dzień Hutnika
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie
Wszystkie oferty pracy firmy
TMS International Poland Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest TMS International Poland Sp. z o.o. 42-523 Dąbrowa Górnicza ul.Koksownicza 8, NIP: 7010362760. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza
Zawód:
Operator maszyn budowlanych
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
21.01.2022
Wygasa:
04.02.2022

Adres firmy

ul.Koksownicza 8, 42-523 Dąbrowa Górnicza
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

OPERATOR

Kontakt przez PUP
Operator maszyn budowlanych umowa o pracę pełny etat
Alwernia

05-01-2022

OPERATOR ŁADOWARKI LUB KOPARKI

Przedsiębiorstwo Komunalne EKO Sp. z o.o.
Chocznia

14-01-2022

OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO- BETONIARZ

Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych "HADYNIAK"
Jędrzejów

12-01-2022

OPERATOR ŻURAWIA

KISEN INTERNATIONAL CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Małogoszcz

18-01-2022

OPERATOR ŻURAWIA JEZDNIOWEGO XCT25

Małogoszcz

18-01-2022

HAKOWY/ SYGNALISTA

Małogoszcz

18-01-2022

OPERATOR ŻURAWIA JEZDNIOWEGO XCA60

Małogoszcz

18-01-2022