Specjalista ds mechanicznych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2022
Cemet Ożarów

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego klienta, którą wiodącą grupą spółek o zasięgu globalnym produkującą całą gamę materiałów budowlanych, zatrudniającą ponad 85000 osób w 3600 lokalizacjach poszukujemy:

Stanowisko: SPECJALISTA DS. MECHANICZNYCH
Location: Ożarów, woj. świętokrzyskie
Rodzaj umowy: o pracę
Salary: do negocjacji
Start: od zaraz

Oczekiwania:
 Wykształcenie wyższe preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn
 min. 3 letnie doświadczenie po podobnym stanowisku
 Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
 Dobra znajomość pakietu Microsoft Office i Autocad
 Umiejętność budowania i utrzymywania relacji oraz rozwiązywania problemów
 Proaktywność i inicjatywa w działaniu
 Czynne prawo jazdy kategorii B
 Mile widziana znajomość zagadnień SAP PM

Główne zadania:
 Planowanie działań konserwacyjnych i naprawczych, przygotowanie tygodniowego planu konserwacji dla urządzeń
oraz ciągów technologicznych
 Szacowanie czasu pracy dla zadań przygotowywanych do realizacji
 Ustalanie harmonogramów dla prac planowanych, zarządzanie harmonogramem konserwacji dostosowanym do
planowania produkcji
 Prowadzenie działań konserwacyjnych i naprawczych zgodnie z uzgodnionym harmonogramem i zakresem
 Nadzorowanie firm zewnętrznych i serwisów prowadzących prace remontowe i serwisowe na zlecenie cementowni
 Zarządzania gospodarką magazynową, zapewnieniem dostępu do części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych
i usług
 Przygotowywanie raportów, analiz o poziomie wykonania zleceń
 Monitorowanie i optymalizacja wydatków, zarządzanie danymi w CMMS (SAP PM)
 Dokumentowanie i śledzenie zapotrzebowania wszystkich czynności związanych z konserwacją (planowanych i
nieplanowanych)
 Ocena i ustalanie priorytetów prac konserwacyjnych oraz przydzielanie zasobów, części i usług
 Udział w realizacji zadań modernizacyjnych i inwestycyjnych

Oferujemy

 Możliwość realizacji ciekawych zadań
 Okazję do współpracy z zespołem profesjonalistów z różnych zespołów
 Możliwość rozwijania i doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez dostęp do szkoleń
 Pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na
preferencyjnych warunkach
 Pracę w organizacji, w której dbamy o bezpieczeństwo
 Umowa o pracę, pierwsza okres próbny, kolejna czas określony 1 rok
 Miejsce pracy – Karsy k. Ożarowa
Miejsce pracy
  • Ożarów pow. opatowski, Świętokrzyskie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.