Monter wyrobów drewnianych (nr 0017)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Monter

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Montowanie elementów i podzespołów z drewna i tworzyw drzewnych w wyroby gotowe. Przygotowanie do montażu tj., elementy i podzespoły, ustalanie logistycznego planu prac związanych z montażem. Wykonywanie drobnych napraw i renowacji elementów składowych wyrobu. Określenie możliwości dokonania demontażu zmontowanego wyrobu lub innych wyrobów z drewna lub tworzyw drzewnych w całości albo jego poszczególnych części. Gotowość do pracy w nienormowanych godzinach pracy. 2-zmiany, 30H/TYG WEDŁ ZAPOTRZEBOWANIA 3, 4,8,LUB 12 H

Wymagania

  • Inne wymagania: brak problemów z kręgosłupem, sprawność fizyczna, dokładność, zaangażowanie, precyzja, posługiwanie ekierką stolarską, i innymi narzędziami ręcznymi. ZDOLNOŚCI MANULANE, OBSŁUGIWANIE SIĘ NARZĘDZIAMI M.IN MŁOTEK, DŁUTO, Ścisk stolarski śrubowy., ZNAJOMOŚC DOKUMENTACJI MONTAŻOWEJ/RYSUNEK TECHNICZNY,

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Miejsce pracy
  • Gniewkowo pow. inowrocławski, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)