Operator maszyn sterowanych numerycznie

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

OPERATOR MASZYN STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Lokalizacja: Włocławek

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego: 537 988 887.

Zakres obowiązków

Zadania stanowiskowe:

  • Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie,
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • Ustawianie parametrów maszyny zgodnie z harmonogramem,
  • Kontrola wykonanych detali przy użyciu narzędzi pomiarowych,
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych zgodnie z planem.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr) i skrawających,
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany (5 dni w tygodniu po 8h),
  • Znajomość sterowania Sinumeric lub Fanuc będzie znaczącym atutem.

Oferujemy

  • Umowę o prace,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • Premia za wyniki, premia roczna oraz uznaniowa za dodatkowe projekty lub zadania,
  • Okres wdrożeniowy,
  • Szkolenia stanowiskowe podnoszące kwalifikacje,
  • Pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie,
  • Świadczenia przedświąteczne,
  • Paczki i bony na święta,
  • Dofinansowanie do aktywności sportowej i kulturalnej,
  • Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego.

  • Administratorem danych osobowych jest Foreign Personnel Service sp. z o.o 90227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 9512392321. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Foreign Personnel Service sp. z o.o 90227 Łódź Wierzbowa 21/1, NIP: 9512392321 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Włocławek
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)