Operator maszyn - Pracownik produkcyjny

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.02.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

WIGUM

Producent detali gumowych i silikonowych.

Z wybranymi kandydatami będzie przeprowadzana rozmowa kwalifikacyjna.

Zakres obowiązków

  • sterowanie maszyną i urządzeniami wchodzącymi w skład linii produkcyjnej (nastawianie parametrów maszyny z rozruchem i zatrzymaniem maszyny),
  • bieżąca kontrola parametrów maszyny,
  • bieżąca kontrola jakości wyrobu,
  • dbałość o optymalny przebieg produkcji,
  • realizacja planów produkcyjnych.

Wymagania

  • punktualość,
  • rzetelność,
  • zaangażowanie.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe premie,
  • praca w systemie dwuzmianowym.
  • Administratorem danych osobowych jest:
    WIGUM-PARTNER, ul. Kolorowa 35, 43-360 Bystra, NIP: 937-21-36-172
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:WIGUM-PARTNER, ul. Kolorowa 35, 43-360 Bystra, NIP: 937-21-36-172zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 4 500 - 7 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)