Elektryk/pomocnik elektryka

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.06.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Elektryk

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Prowadzenie ogólnych prac instalacyjnych w obiektach nowych oraz starych. Prace instalacyjne dla klientów instytucjonalnych (biura, centra logistyczne, sklepy itp.). Zakładanie okablowań dla szaf sterowniczych. Kontrola, konserwacja oraz naprawa instalacji oraz maszyn elektrycznych. Zajmowanie się technologią danych.

Wymagania

  • Inne wymagania: Wykształcenie jako elektryk lub ukończone szkolenie jako elektryk. Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód pożądane, lecz nie jest to warunek konieczny. Okazjonalna gotowość do podróży. Podstawowa wiedza na temat dystrybucji oraz dostawy energii. Podstawowa wiedza o technikach elektroenergetycznych, instalacjach elektrycznych wraz z montażem, technikach pomiarowych, sterowniczych oraz regulacyjnych (MSR). Certyfikat SCC (certyfikat bezpieczeństwa). Umiejetności komunikacyjne, samodzielna praca, elastyczność, dokładność.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 12,5 EUR
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)