Praca w Dziale Utrzymania Ruchu (Technik/Inżynier)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Valeo Siemens eAutomotive jest wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się rozwojem innowacyjnych komponentów napędowych dla elektromobilności. Założona w 2016 roku spółka posiada jednostki badawcze oraz zakłady produkcyjne w Niemczech, Francji, Chinach, Norwegii, na Węgrzech oraz w Polsce. Firma Valeo Siemens eAutomotive zatrudnia ponad 3500 osób, których zaangażowanie jest niezbędne do osiągnięcia sukcesu technologicznego oraz służy innowacjom zapewniającym zrównoważony rozwój. Dzięki połączeniu kompetencji i zasobów, Valeo Siemens eAutomotive wnosi istotny wkład w dalszy rozwój mobilności elektrycznej i przyczynia się do zapewnienia czystej, niskoemisyjnej przyszłości w branży motoryzacyjnej.

Zakres obowiązków

  • Analiza i usuwanie awarii, mikroprzestojów oraz przeprowadzanie napraw maszyn;
  • Prowadzenie elektronicznej historii maszyn w PM+;
  • Aktywna współpraca z działem procesu przy uruchomieniu nowych linii;
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i BOM-em nowo tworzonych linii;
  • Prowadzenie dokumentacji w SAP związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami w wersji elektronicznej;
  • Wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach linii;
  • Wykonywanie przeglądów zgodnych z planem i instrukcjami prewencyjnych przeglądów maszyn.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu elektryki, elektroniki;
  • Praktyczna znajomość zagadnień elektryki przemysłowej oraz mechaniki i pneumatyki;
  • Znajomość zaawansowanej automatyki oraz uprawnienia i doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych będą dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego;
  • Aktualne uprawnienia SEP w zakresie minimum E1 do 1 kV;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Samodzielność, szybkość i dokładność w działaniu;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w dużym zespole Utrzymania Ruchu.

Oferujemy

  • Interesującą możliwość uczestniczenia w tworzeniu i uruchamianiu nowoczesnego zakładu typu greenfield zajmującego się rozwojem systemów do samochodów elektrycznych;
  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: możliwość pracy zdalnej, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny i inne świadczenia socjalne.
  • Administratorem danych osobowych jest Valeo Siemens eAutomotive Poland Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Bażaniec 8, NIP: 5252659209. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Valeo Siemens eAutomotive Poland Sp. z o.o. 43-502 Czechowice-Dziedzice Bażaniec 8, NIP: 5252659209 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Czechowice-Dziedzice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)