Agent Celny

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2022

Agent celny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

GRH Polska

Praca jako Agent Celny nie jest Ci obca?

Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?

Łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi?

Biegle posługujesz się j. angielskim?

Doskonale się składa! Mamy ofertę dla Ciebie!

Agent Celny

Miejsce pracy: powiat sanocki

Zakres obowiązków

  • Terminowe oraz prawidłowe przygotowywaniem dokumentacji celnej do zgłoszenia w Urzędzie Celnym
  • Dokonywanie zgłoszeń celnych oraz monitorowanie przebiegu odprawy celnej
  • Współpraca z Urzędem Celnym
  • Przygotowywanie raportów i zestawień
  • Reprezentacja firmy przed Organami Celnymi

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Agent Celny
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie z każdym Kandydatem na podstawie umiejętności i doświadczenia – podaj nam swoje oczekiwania a my postaramy się je spełnić
  • Dodatkową premię uznaniową- nawet 20% wynagrodzenia podstawowego
  • Dodatki stażowe, frekwencyjne oraz nagrody jubileuszowe
  • Świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych- m.in.: dofinansowanie do wypoczynku pracownika lub jego dzieci, dopłata do żłobków, przedszkoli czy paczki dla dzieci
  • Możliwość pracy na jedną zmianę
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zadbamy o Ciebie - otrzymasz od nas prywatną opiekę medyczną
  • Administratorem danych osobowych jest GRH Polska 35-302 Rzeszów Litewska 4 A, NIP: 5170360941. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRH Polska 35-302 Rzeszów Litewska 4 A, NIP: 5170360941 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Zagórz pow. sanocki, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)