Specjalista ds. zakupów i importu surowców

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2022

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

GRH Polska

Aktualnie poszukujemy:

Specjalistę ds. zakupów i importu surowców

Miejsce pracy: Łańcut

Zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?

  • Zakupem surowców i towarów handlowych z krajów Unii Europejskiej, a także z Chin, Indii, USA, Turcji oraz Australii.
  • Wyszukiwaniem, oceną i wyborem dostawców zgodnie z procedurą Systemu Zarządzania Jakością
  • Negocjowaniem warunków współpracy z dostawcami
  • Przygotowywaniem umów
  • Dbaniem o ciągłość, terminowość i jakość dostaw
  • Weryfikacją poprawności dokumentów importowych przed wysyłką towaru

Wymagania

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:

  • Doświadczenie w zakupach oraz obsłudze transakcji importowych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie minimum B2
  • Wiedza z zakresu dokumentów zakupu na terenie UE i w imporcie
  • Znajomość Incoterms 2010 w obrocie międzynarodowym

Oferujemy

Za Twoją pracę otrzymasz:

  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności- od 3500
    zł netto wzwyż
  • Kartę Multisport dofinansowaną 50/50
  • Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Komfortowe warunki socjalne: kuchnia, jadalnia, pomieszczenie socjalne
  • Administratorem danych osobowych jest GRH Polska 35-302 Rzeszów Litewska 4 A, NIP: 5170360941. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRH Polska 35-302 Rzeszów Litewska 4 A, NIP: 5170360941 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Łańcut pow. łańcucki, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)