Operator Linii Produkcyjnej Obsługa maszyn frezarek

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Jesteśmy producentem drewnianych podłóg o zasięgu międzynarodowym. Nasza firma zatrudnia blisko 400 pracowników. Stawiamy na nowoczesność i wysoką jakość, jednocześnie dbając o bezpieczne warunki pracy. Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak np. „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej 2017 r.” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

Stanowimy zespół zaangażowanych, pełnych optymizmu i zapału ludzi. Cenimy kreatywność, niestandardowe spojrzenie na świat, precyzję i entuzjazm.

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej - Obsługa Maszyn typu frezarki - Homag

Zakres obowiązków

Kluczowe zadania:

Obsługa maszyn typu frezarki,

Raportowanie wyników produkcyjnych,

Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną

Wymagania

Posiadasz doświadczenie przy pracy na produkcji min 1 rok
Wykazujesz znajomość technik i urządzeń do obróbki drewna,
Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
Posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera
Cechuje Cię zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, dobra organizacja pracy
Chcesz zdobywać wiedzę z zakresu eksploatacji maszyn produkcyjnych

Oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku
Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków
Możliwość podjęcia pracy od zaraz, zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę,
Doskonalenie zawodowe: kursy, szkolenia,
Komplet serwisowanej odzieży ochronnej, nowy budynek pomieszczeń socjalnych z wyposażeniem i dostępem do świeżej kawy
Bogaty pakiet socjalny: dobrowolne ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym, paczki mikołajowe dla dzieci,
Przyjazną atmosferę,
Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active

  • Administratorem danych osobowych jest Baltic Wood SA 38-200 Jasło Fabryczna 6a, NIP: 6871626585. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Wood SA 38-200 Jasło Fabryczna 6a, NIP: 6871626585 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jasło pow. jasielski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)