Specjalista Automatyk

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2022

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Jesteśmy producentem drewnianych podłóg o zasięgu międzynarodowym. Nasza firma zatrudnia blisko 400 pracowników. Stawiamy na nowoczesność i wysoką jakość, jednocześnie dbając o bezpieczne warunki pracy. Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak np. „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej 2017 r.” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

Stanowimy zespół zaangażowanych, pełnych optymizmu i zapału ludzi. Cenimy kreatywność, niestandardowe spojrzenie na świat, precyzję i entuzjazm.

Specjalista Automatyk Dział Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Batic Wood - Jasło
Nr ref.: RZ/UTRZRUCHU/11/2021

Zakres obowiązków

Kluczowe zadania:
Diagnozować i modernizować systemy automatyki przemysłowej,
Wspierać zespół techników w usuwaniu awarii lub usterek,
Analizować i raportować awarie oraz wdrażać działania korekcyjne i prewencyjne,
Rozwijać i zarządzać systemem klasy CMMS/MES,
Zgłaszać zapotrzebowania na części zamienne maszyn,
Przygotowywać zapotrzebowania na remonty, modernizacje lub wymianę urządzeń,
Realizować modyfikacje, demontaż i instalacje maszyn,
Zarządzać dokumentacją techniczną do maszyn i urządzeń,
Opracowywać procedury i instrukcje w zakresie UR,
Organizować i prowadzić szkolenia w zakresie elektryki, hydrauliki.
Czynny udział w projektach inwestycyjnych.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne - Robotyka, Automatyka, Elektromechanika,
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, min. 2 lata przy programowaniu sterowników PLC, paneli, falowników,
Uprawnienia SEP gr. 1,2,
Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej,
Dobrej organizacja pracy własnej,
Systematyczności, skrupulatności i precyzji w działaniu,
Zaangażowania i elastyczności,
Umiejętności kompleksowego myślenia,
Umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji,
Znajomość systemów klasy CMMS,
Znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku;
Stabilne warunki zatrudnienia;
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
Proces wdrożenia do firmy;
Szkolenia merytoryczne;
Pakiet socjalny: paczki rzeczowe oraz świadczenia wypłacane w okresie świątecznym;
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną;
Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać aplikację poprzez link poniżej:

  • Administratorem danych osobowych jest Baltic Wood SA 38-200 Jasło Fabryczna 6a, NIP: 6871626585. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Wood SA 38-200 Jasło Fabryczna 6a, NIP: 6871626585 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jasło pow. jasielski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)