Copywriter

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.02.2022

Copywriter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

GB United to firma o ugruntowanej pozycji na rynku handlu towarami z kilkunastoletnią tradycją. Nasza firma to przedsiębiorstwo specjalizujące się w obsłudze importu towarów z rynków azjatyckich (głównie Chin i Indii) na rynki europejskie. Od lat, dzięki profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, szybko i skutecznie realizujemy nasze dostawy do Europy środkowej w zakresie branży budowlanej.

Osiągnięcia GB United poparte są wieloletnią praktyką, wyróżnia nas profesjonalizm, jakość obsługi Klientów, rzetelność i biznesowa odpowiedzialność. Praca jest naszą pasją co przekłada się na rosnący zakres katalogu produktów i konkurencyjność oferty.

Szukamy energicznych ludzi, o otwartych umysłach i szerokich horyzontach, chętnie dzielących się wiedzą i pomysłami. Szanujemy każdego pracownika, doceniamy indywidualność, kreatywność, a przede wszystkim umiejętność pracy w zespole.

Jeśli poszukujesz ciekawej pracy w firmie o stabilnej pozycji, w młodym i zgranym zespole, a przy tym lubisz branżę e-commerce, koniecznie zachęcamy Cię do kontaktu :)

Oferta pracy dla: Copywriter

Nazwa firmy: GB United sp. z o.o.

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie opisów produktowych, newsletterów

  • Tworzenie treści marketingowych do kategorii serwisu

  • Wprowadzanie treści i ich formatowanie na stronie www oraz w social media

  • Monitoring strony internetowej pod kątem prezentacji treści

  • Współpraca z Działem Sprzedaży

Wymagania

- J.Angielski na poziomie pozwalającym swobodne pisanie

- Lekkiego pióra i swobody w tworzeniu treści z zastosowaniem słów kluczowych

- Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

- Kreatywność oraz umiejętność samoorganizacji pracy

- Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu SEO, oraz narzędzi z tego zakresu

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu social media

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy z miejsca zamieszkania (okazjonalnie)

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracy w młodym, energicznym zespole ambitnych ludzi

  • Możliwość współpracy na umowę o pracę lub w formie B2B

  • Administratorem danych osobowych jest GB United sp. z o.o. 25-308 Kielce Bodzentyńska 10/203, NIP: 6572918400. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GB United sp. z o.o. 25-308 Kielce Bodzentyńska 10/203, NIP: 6572918400 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)