Specjalista ds. projektowania i optymalizowania procesów logistycznych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 25-letnim doświadczeniu i ponad 20 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Autobusy elektryczne, trolejbusy i autobusy wodorowe marki Solaris to najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie transportu bezemisyjnego. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach sp. z o.o. dołączył do grupy CAF.

Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. projektowania i optymalizowania procesów logistycznych

Zakres obowiązków

  • projektowanie i wdrażanie procesów logistycznych związanych z obsługą zakładu produkcyjnego,
  • planowanie i optymalizację przepływu materiałów produkcyjnych w łańcuchu dostaw od dostawców zewnętrznych do stanowisk produkcyjnych,
  • projektowanie i dobór infrastruktury magazynowej, systemów składowania oraz środków transportu wewnętrznego (regały, stojaki, opakowania transportowe, wózki, manipulatory, pociągi logistyczne),
  • projektowanie layoutów powierzchni magazynowych, pól i dróg logistycznych,
  • identyfikowanie możliwości usprawnień, wprowadzanie rozwiązań optymalizujących procesy i standaryzujących pracę, prowadzących do poprawy bezpieczeństwa i warunków pracy oraz eliminacji marnotrawstwa,
  • prawną współpracę i komunikację z działami Magazynu, Logistyki Operacyjnej, Zakupów, Produkcji,
  • współpraca z dostawcami usług infrastruktury logistycznej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane ukończone studia na kierunkach logistycznych,
  • min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze projektowania procesów przepływu materiałowego, inżynierii logistycznej, itp. w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna znajomość metod optymalizacji procesów i standaryzacji pracy, eliminacji marnotrawstwa oraz zasad ciągłego doskonalenia,
  • dobra znajomość programu AutoCAD lub innych aplikacji do projektowania rozwiązań inżynieryjnych,
  • umiejętność modelownia 3D będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość Excela oraz praktyczna umiejętność statystycznej analizy danych,
  • znajomość systemów klasy ERP w zakresie parametryzacji materiałów oraz metod zamawiania,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność pracy w zespole i działania w złożonym i dynamicznym otoczeniu,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • postawa proaktywna, samodzielność, konsekwencja w realizacji zadań.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowym środowisku,
  • platformę benefitową, a na niej możliwość wyboru: prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej Multisport lub medicover Sport,
  • dofinansowanie do wakacji, premię gwiazdkową, dofinansowanie do posiłków, pracowniczy program emerytalny.
  • Administratorem danych osobowych jest Solaris Bus & Coach Sp. z o. o. 62-005 Owińska Obornicka 46, NIP: 5240015630. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Solaris Bus & Coach Sp. z o. o. 62-005 Owińska Obornicka 46, NIP: 5240015630 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)