Asystent / ka ds marketingu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

IPK Sp. z o.o.

Klient IPK, instytucja o renomowanej pozycji i rozpoznawalności, poszukuje osoby do pracy na stanowisku Asystent / ka ds. marketingu

Zakres obowiązków

  • budowanie i realizacja strategii organizacji w mediach społecznościowych,
  • projektowanie i prowadzenie strony www,
  • tworzenie i opracowywanie materiałów multimedialnych, (grafika, wideo, zdjęcia),
  • tworzenie contentu (posty, wpisy na www, treść do materiałów drukowanych etc.),
  • prowadzenie i raportowanie statystyk z prowadzonych działań,
  • koordynacja wydarzeń wewnętrznych,
  • wsparcie bieżących zadań Działu Komunikacji.

Wymagania

  • doświadczenie i aktualna wiedza w obszarze prowadzenia social media oraz stron internetowych oraz znajomość Exela,
  • umiejętności pisania i redagowania krótkich treści,
  • umiejętność tworzenia materiałów audiowizualnych (grafika, wideo, zdjęcia),
  • zaangażowanie w powierzone zadania jak i realizację misji organizacji,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • pracę na pełen etat,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)