Główna księgowa / Główny księgowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

IPK Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku zlokalizowanej w Gdańsku, poszukujemy osoby na stanowisko Główna księgowa / Główny księgowy

Zakres obowiązków

  • bieżące opisywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych,

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, informacja dodatkowa), sprawozdań do GUS,

  • sporządzanie deklaracji finansowych, deklaracji CIT, VAT,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, naliczanie amortyzacji,

  • przygotowywanie raportów,

  • wykonywanie przelewów bankowych,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,

  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków z ubezpieczeń społecznych,

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy i ewidencji urlopowej pracowników,

  • obsługa programu Insert Subiekt.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Głównej księgowej/ głównego księgowego,

  • znajomość obsługi spółek z ograniczoną odpowiedzialnością,

  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów kodeksu pracy,

  • obsługa programów księgowych i kadrowych - mile widziana obsługa programu INSERT,

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie CIT i VAT.

Oferujemy

  • umowa o pracę,

  • stabilność zatrudnienia,

  • stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności,

  • ciekawą pracę w stale rozwijającej się organizacji.

  • Administratorem danych jest IPK sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie, przy ul. M. Reja 13/15 (81-874 Sopot), nr rejestru agencji zatrudnienia 656. Informujemy, że podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez IPK sp. z. o. o. i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)