Kierownik Operacyjno-Handlowy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Rekrutacja zdalna

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, producenta mebli dla przestrzeni biznesowej, hotelowej, a także do lokali gastronomicznych i stacji benzynowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • Kierownik Operacyjno-Handlowy
  • Miejsce pracy: Jeleńska Huta, woj. pomorskie
  • Branża: meblarska

Zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii działania firmy
  • Realizacja kwartalnych i rocznych planów sprzedaży
  • Wdrażanie i realizacja strategii sprzedażowej
  • Analiza rynku, działań konkurencji i klientów również pod kątem innowacyjności na rynku meblarskim,
  • Pozyskiwanie oraz realizacja nowych inwestycji
  • Udzielanie wsparcia klientom oraz udział w rozpatrywaniu żądań, skarg i reklamacji
  • Nadzór nad organizacją pracy działu handlowego
  • Inicjowanie i nadzorowanie zmian w procesach organizacji oraz technologii podległych działów w celu optymalizowania wykorzystania zasobów oraz efektywności pracy
  • Zarządzanie i kontrola zespołów nadzór nad jakością pracy i wsparcie merytoryczne
  • Codzienna współpraca z Brygadzistą Produkcji, Głównym Technologiem, Zaopatrzeniowcem, Szefem Magazynu i Montaży
  • Inicjowanie oraz prowadzenie odpraw Operacyjnych
  • Współpraca ze wszystkimi działami przedsiębiorstwa płynna wymiana informacji oraz zasobów podczas realizacji zadań oraz projektów

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją oraz działem handlowym (najlepiej w branży meblarskiej)
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (branża meblarska będzie dodatkowym atutem)
  • Dyspozycyjność udział w delegacjach na terenie kraju oraz poza nim
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

Oferujemy

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w doświadczonym i zgranym zespole,
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpraca z wysokiej klasy specjalistami
  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)