Specjalista ds. Kadr i Płac

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, biura rachunkowo księgowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań - Grunwald

Branża: Kadry i płace

Wynagrodzenie: 6000 zł brutto

Zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie kadr i płac (w tym sporządzanie list płac, rozliczanie czasu pracy - m. in. urlopy, zwolnienia lekarskie, dodatki do wynagrodzeń),
  • Sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji kadrowej,
  • Sporządzanie umów (umowy o pracę, zlecenie, o dzieło),
  • Rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie,
  • Prowadzenie dokumentacji ZUS i PFRON,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS i zaświadczeń dla pracowników,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, tj. US, GUS, ZUS,
  • Sporządzanie raportów do GUS wg potrzeby,
  • Bieżące wsparcie klienta w kwestiach kadrowo-płacowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową pracowników,
  • Umiejętność samodzielnego naliczania listy płac z uwzględnieniem różnych składników,
  • Znajomość przepisów Prawa Pracy oraz ZUS,
  • Znajomość systemu One Payroll - Sage Kadry i Płace oraz programu Płatnik,
  • Znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word),
  • Chęć do poszerzania wiedzy z zakresu wiedzy kadrowo-płacowej,
  • Komunikatywność, rzetelność, skrupulatność, terminowość, dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,
  • Dodatkowym atutem będzie praktyka w biurze rachunkowym oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazna i nieformalna atmosfera w pracy w młodym zespole,
  • Praca w nowoczesnym biurze,
  • Duży zakres samodzielności,
  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego i zajęciach sportowych.
  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Poznań
Wynagrodzenie
  • 5 600 - 6 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)