Specjalista ds. Szkoleń Produktowych (Trener Działu Sprzedaży)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Trener, Szkoleniowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, światowego producenta i dystrybutora chemii budowlanej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. szkoleń produktowych (Trener Działu Sprzedaży)

Miejsce pracy: Sady (koło Poznania)

Branża: Chemia budowlana

Zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji i planów wdrożeniowych nowych linii produktów,
  • Bieżąca analiza i monitorowanie rynku, w tym trendów oraz działań konkurencji,
  • Analiza portfela produktów do potrzeb klientów,
  • Współtworzenie strategii rozwoju produktów firmy,
  • Przygotowanie instrukcji dotyczących sprzedaży nowych produktów,
  • Współpraca z działem marketingu, działami sprzedaży,
  • Tworzenie analiz sprzedaży dla wdrażanych produktów,
  • Sporządzanie raportów z przebiegu realizacji prowadzonych prac,
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołów sprzedażowych / instruktażu praktycznego dla klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze zarządzania produktem najlepiej branża chemii budowlanej,
  • Doświadczenie zawodowe we wdrażaniu produktów,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Umiejętność prowadzenia wielu projektów równocześnie,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętności pracy w zróżnicowanym i rozproszonym zespole,
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji.

Oferujemy

Możliwość pracy w międzynarodowej firmie wymiana wiedzy z pracownikami z całego świata (nasze oddziały znajdziesz w Europie, Azji, Ameryce),

Odpowiednio przygotowany onboarding zadbamy o Twój dobry start,

Otwarta komunikacja, w ramach której wszyscy mówimy sobie po imieniu,

Motywacyjny system wynagrodzeń premia kwartalna,

Rozwój zawodowy cykliczne szkolenia z zarządzania produktami,

Ubezpieczenie grupowe,

Brak dress codeu,

Spotkania integracyjne,

Inicjatywy dobroczynne.

  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Sady pow. poznański, Wielkopolskie
Wynagrodzenie
  • 6 500 - 6 700 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)