Technolog - Konstruktor Mebli

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, producenta mebli dla przestrzeni biznesowej, hotelowej, a także do lokali gastronomicznych i stacji benzynowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jeleńska Huta, woj. pomorskie

Branża: meblarska

Wynagrodzenie: 6 000 zł - 8 000 zł brutto

Zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej i technologicznej,
  • wykonywanie technicznych rysunków wykonawczych,
  • opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych dla projektowanych mebli,
  • kalkulacja kosztów wytworzenia,
  • doradztwo w zakresie technicznym,
  • udział w projektowaniu nowych wyrobów,
  • doradztwo technologiczne,
  • wyceny mebli,
  • współpraca z Project Managerem przy tworzeniu dokumentacji do Zleceń.

Wymagania

  • doświadczenie w branży meblarskiej lub wykształcenie kierunkowe z Technologii Drewna,
  • znajomość programów Top Solid, Inventor lub innych programów do projektowania i konstrukcji mebli,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata,
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w doświadczonym i zgranym zespole,
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpraca z wysokiej klasy specjalistami.
  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Gdańsk
Wynagrodzenie
  • 6 000 - 8 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)