Technolog - Konstruktor

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.01.2022

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Forge&Frost HR Consulting

Forge&Frost HR Consulting dla swojego klienta, producenta konstrukcji spawanych na potrzeby budownictwa, energetyki oraz przemysłu maszyn i urządzeń rolniczych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żychlin

Branża: Inżynieria

Wynagrodzenie: 7000 zł brutto

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej zgodnie z potrzebami klienta, aktualizacja zmian i ich archiwizacja,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej w zakresie spawania i obróbki mechanicznej na potrzeby produkcji,
  • Kalkulacja i przygotowywanie ofert cenowych oraz ich archiwizacja w systemie komputerowym,
  • Nadzór i kontrola nad prowadzonymi projektami,
  • Wprowadzanie danych materiałowych i technologii wykonania detali do komputerowego systemu przygotowania produkcji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Umiejętność konstruowania, wykonywania kalkulacji cenowych, opracowywania dokumentacji technicznej i technologii produkcji,
  • Doświadczenie w branży konstrukcji spawanych,
  • Znajomość oprogramowania Inventor i AutoCad,
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność.

Oferujemy

  • Praca w firmie z 15-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Socjalnego.
  • Administratorem danych osobowych jest Forge&Frost HR Consulting 60-302 Poznań Racławicka 84A, NIP: 8271861505. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Żychlin pow. kutnowski, Łódzkie
Wynagrodzenie
  • 6 800 - 7 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)