PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY

Ogłoszenie na stanowisko PRACOWNIK REMONTOWO-BUDOWLANY - Valvex S.A.

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży.

Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania!

(Dział Utrzymania Ruchu)

(miejsce pracy Jordanów, pow. suski)

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac, konserwatorskich oraz napraw na obiektach,
  • Usuwanie awarii oraz drobne prace naprawcze i remontowe na terenie obiektu,
  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych (stolarskich, murarskich jak i malarskich).

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe przy pracach remontowych lub budowlanych,
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • Samodzielność i umiejętności dobrej organizacji czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.
Wszystkie oferty pracy firmy
Valvex S.A.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818 NIP 7350024499 REGON 490399956 ( dalej zwana: „Valvex”). Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystywanie danych osobowych w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

W celu przeprowadzenia rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV co najmniej pierwszej lub obu poniższych klauzuli: JEDEN NABÓR: Przesyłając do Valvex S.A.CV lub list motywacyjny obejmujący dane osobowe w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp), wyrażam w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Valvex S.A.W szczególności mogą to być dane takie jak informacje dotyczące płci, numeru telefonu, adresu email, fotografii, adresu IP stacji roboczej. Dane te są przetwarzane przez Valvex S.A. na potrzeby realizacji procesu rekrutacyjnego w Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) Oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest z mojej strony dobrowolne, zostałem poinformowany o prawie odmowy jej udzielenia oraz prawie jej wycofania, a wszelkie zapisy w niej zawarte są dla mnie jasne i w pełni zrozumiałe. Jestem świadomy(a) tożsamości administratora moich danych osobowych oraz zamierzonych celów przetwarzania tych danych. WIELE NABORÓW: Przesyłając do Valvex S.A.CV lub list motywacyjny obejmujący dane osobowe w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp), wyrażam w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Valvex S.A.W szczególności mogą to być dane takie jak informacje dotyczące płci, numeru telefonu, adresu email, fotografii, adresu IP stacji roboczej. Dane te mogą być przetwarzane w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO). Oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest z mojej strony dobrowolne, zostałem poinformowany o prawie odmowy jej udzielenia oraz prawie jej wycofania, a wszelkie zapisy w niej zawarte są dla mnie jasne i w pełni zrozumiałe. Jestem świadomy(a) tożsamości administratora moich danych osobowych oraz zamierzonych celów przetwarzania tych danych. „Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Valvex S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”
Miejsce pracy:
Jordanów
Zawód:
Pracownik utrzymania ruchu
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
12.01.2022
Wygasa:
29.01.2022

Adres firmy

ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Grupa Kęty S.A.

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Grupa Kęty S.A.  Profil firmy
Pracownik utrzymania ruchu umowa o pracę pełny etat
Kęty
Jordanów

18-01-2022
FOX