KONTROLER JAKOŚCI

Ogłoszenie na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI - Valvex S.A.

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży.

Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania!

 (miejsce pracy Jordanów, pow. suski)

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i segregacja produktów pod względem zgodności z wymogami zawartymi w dokumentacji technologicznej,
  • Sprawdzanie prawidłowości wykonania detali przyjętych do kontroli,
  • Zgłaszanie wniosków w zakresie poprawy jakości.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziany profil techniczny,
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i narzędzi kontrolno-pomiarowych,
  • Mile widziana wiedza z zakresu kryteriów oceny jakości,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia wewnętrzne i wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.
Wszystkie oferty pracy firmy
Valvex S.A.

Klauzula informacyjna:

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest Valvex S.A. z siedzibą przy ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XII Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000026818 NIP 7350024499 REGON 490399956 ( dalej zwana: „Valvex”). Oznacza to, że odpowiadamy za wykorzystywanie danych osobowych w sposób bezpieczny, zgodny z obowiązującymi przepisami.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

W celu przeprowadzenia rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV co najmniej pierwszej lub obu poniższych klauzuli: JEDEN NABÓR: Przesyłając do Valvex S.A.CV lub list motywacyjny obejmujący dane osobowe w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp), wyrażam w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Valvex S.A.W szczególności mogą to być dane takie jak informacje dotyczące płci, numeru telefonu, adresu email, fotografii, adresu IP stacji roboczej. Dane te są przetwarzane przez Valvex S.A. na potrzeby realizacji procesu rekrutacyjnego w Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) Oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest z mojej strony dobrowolne, zostałem poinformowany o prawie odmowy jej udzielenia oraz prawie jej wycofania, a wszelkie zapisy w niej zawarte są dla mnie jasne i w pełni zrozumiałe. Jestem świadomy(a) tożsamości administratora moich danych osobowych oraz zamierzonych celów przetwarzania tych danych. WIELE NABORÓW: Przesyłając do Valvex S.A.CV lub list motywacyjny obejmujący dane osobowe w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów Kodeksu pracy (art. 22[1] § 1 kp), wyrażam w ten sposób zgodę na ich przetwarzanie przez Valvex S.A.W szczególności mogą to być dane takie jak informacje dotyczące płci, numeru telefonu, adresu email, fotografii, adresu IP stacji roboczej. Dane te mogą być przetwarzane w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Valvex S.A. z siedzibą w Jordanowie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO). Oświadczam, że wyrażenie niniejszej zgody jest z mojej strony dobrowolne, zostałem poinformowany o prawie odmowy jej udzielenia oraz prawie jej wycofania, a wszelkie zapisy w niej zawarte są dla mnie jasne i w pełni zrozumiałe. Jestem świadomy(a) tożsamości administratora moich danych osobowych oraz zamierzonych celów przetwarzania tych danych. „Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Valvex S.A. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”
Miejsce pracy:
Jordanów
Zawód:
Kontroler jakości
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
13.01.2022
Wygasa:
29.01.2022

Adres firmy

ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANA
Nicromet

Nicromet
Nicromet
Kontroler jakości umowa o pracę pełny etat
Oświęcim
17-01-2022
Fruitful Investment Sp. z o. o.