Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.02.2024

Specjalista ds.zakupów (branża spożywcza)

AL HAYAT FOOD STUFF
  • Winnica, mazowieckie pow. płocki

Handlowiec

Umowa o pracę

Czym zajmuje się specjalista do spraw zakupów?

Surowce produkcyjne dostarczone na czas, do właściwej lokalizacji, we właściwej ilości i jakości oraz przy korzystnych warunkach cenowych.
To nie tylko ładnie brzmiące założenia, lecz realia zgodnie, z którymi funkcjonują współcześnie działające firmy produkcyjne.

Zakres obowiązków

Specjalista ds. zakupów odpowiada za sprawną organizację i funkcjonowaniu działu zakupów w przedsiębiorstwie.
Uzyskanie takiego stanu jest możliwe do osiągnięcia poprzez sumienną realizację czterech zadań, pozostających w zakresie podstawowych obowiązków osoby pracującej na stanowisku specjalisty do spraw zakupów:

1. Analiza dostawców
2. Prowadzenie negocjacji
3. Nieustanne doskonalenie relacji z dostawcami
4. Kontrola

Kompetencje zawodowe
Osoba, która planuje swoją ścieżkę kariery w kierunku pracy na stanowisku specjalisty do spraw zakupów, powinna odznaczać się:
Umiejętnością przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym,
Rozwiniętymi zdolnościami analitycznymi i organizacyjnymi,
Umiejętnością samodzielnego i szybkiego podejmować decyzji,
Sumiennością,
Dokładnością,
Komunikatywnością,
Znajomością zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji,
Zdolnością efektywnej pracy w stresujących warunkach.

Wynagrodzenie

Proponowane wynagrodzenie na początek dla osoby zatrudnionej na stanowisku specjalisty do spraw zakupów : 3500 - 6200 złotych brutto
w zależności od posiadanego doświadczenia i uzyskiwanych rezultatów.

Do naszego zespołu poszukujemy aktywnej i usmiechniętej osoby z minimum 5 letnim doświadczeniem w branży (branża spożywcza - warzywa mrożone) oraz czynnym prawem jazdy kategorii B.