Pracownik ogólnobudowlany

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.01.2022

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

pracownik ogólnobudowlany

BUD-MAX Paweł Jęczalik

Firma Bud-Max z ponad 40 letnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni pracowników ogólnobudowlanych.

Prosimy o wysłanie cv bezpośrednio przez aplikuj.pl

W razie pytań prosimy o kontakt 728 888 374

Zapraszamy również do współpracy podwykonawców.

Zakres obowiązków

W zależności od wiedzy, umiejętności i zdolności :

  • wyburzenia
  • murowanie
  • stawianie ścianek działowych
  • montowanie sufitów podwieszanych
  • tynkowanie
  • ocieplenia styropianem i wełną mineralną
  • wykonywanie wylewek, posadzek
  • wstawianie okien i drzwi
  • kafelkowanie
  • kierowanie pojazdami do 3,5t (wywóz gruzu)
  • drobne prace remontowe wewnętrzne i zewnętrzne

Wymagania

Podstawowe wymagania:

  • skończone 18 lat,
  • chęci i zaangażowanie
  • brak nałogów
  • wykształcenie i/lub doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • praca przez cały rok – łącznie z okresem zimowym
  • praca tylko na terenie Bielska-Białej (bez wyjazdów)
  • tygodniowe wypłaty
  • praca pn- pt (wolne soboty i niedziele)
  • praca w godz 7-16 (zimą 8-16)
  • stawka – 17 - 20zł netto (na rękę) stawka uzależniona jest od umiejętności, wiedzy i doświadczenia
  • typ umowy – umowa o pracę
  • wymiar pracy – cały etat
  • Administratorem danych osobowych jest BUD-MAX Paweł Jęczalik 43-300 Bielsko-Biała St. Staszica 8, NIP: 9371058694. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BUD-MAX Paweł Jęczalik 43-300 Bielsko-Biała St. Staszica 8, NIP: 9371058694 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Wynagrodzenie
  • 3 500 - 4 900 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)