DevOps Engineer – Administrator Systemu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.01.2022

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Professionals Group to firma rekrutacyjna. Specjalizujemy się we wsparciu w procesach rekrutacyjnych dla naszych klientów w obszarze IT, Finanse, Sprzedaż, Shared Service Centres. Jesteśmy partnerem dla Pracodawców, jak również dla Kandydatów poszukujących pracy.

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o., agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835.

Zakres obowiązków

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: DevOps Engineer – Administrator Systemu Informatycznego, która stanie się częścią zespołu zajmującego się utrzymaniem i rozwojem narzędzi, zapewniających możliwość pozyskania dostępów niezbędnych do realizacji codziennych zadań dla innych pracowników.

Rozkład obowiązków na tym stanowisku:

  • utrzymanie aplikacji – 60%;
  • rozwój aplikacji – 25%;
  • utrzymanie zgodności aplikacji – 15%.

Wymagania

  • doświadczenie w utrzymywaniu i rozwoju aplikacji opartych o technologie WEB;
  • praktyczne doświadczenie w przynajmniej jednym języku skryptowym (Powershell / Bash / Ansible / JavaScript);
  • podstawowe doświadczenie administracyjne dla przynajmniej jednej z wymienionych technologii: Windows, Linux, Oracle lub MS SQL;
  • praktyczna umiejętność tworzenia zapytań SQL;
  • umiejętność wykonywania analizy i kompleksowego rozwiązywania problemów;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z narzędziami klasy PowerBI;
  • doświadczenie w pracy z narzędziami Middleware (typu IIS / Jboss / Websphere, itp.);
  • umiejętność efektywnej pracy z MS Excel;
  • doświadczenie z narzędziami opartymi o procesy Workflow;
  • doświadczenie w obszarze zarządzania tożsamością i dostępem użytkowników.

Oferujemy

  • stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w trybie hybrydowym (obecnie 30% pracy z biura w Katowicach, docelowo 50%);
  • start pracy między godziną 7:00 a 9:00;
  • prywatna opieka medyczna;
  • ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów (w tym do kursów językowych z angielskiego);
  • spotkania integracyjne;
  • siłownia w biurze;
  • gry wideo w pracy;
  • parking dla pracowników.
  • Administratorem danych osobowych jest Professionals Group sp. z o.o. 00-844 Warszawa Grzybowska 80/82, lok. 700, NIP: 5272922236. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Professionals Group sp. z o.o. 00-844 Warszawa Grzybowska 80/82, lok. 700, NIP: 5272922236 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Katowice
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)